Меню Закрити

Формати навчання

Ви можете вибрати зручний для Вас і Вашої дитини формат навчання.

Навчання в дистанційній школі передбачає необхідність зарахування в нашу базову школу, проходження обов’язкових атестацій і отримання документа про повну загальну середню освіту.

Паралельне навчання ви можете вибирати, якщо плануєте поєднувати очну школу (за місцем проживання) та дистанційне навчання на нашій платформі.

Вартість навчання

Дистант

 • Підготовка та виконання завдань в зручному режимі
 • Індивідуальний навчальний план
 • Доступ до всіх матеріалів і ресурсів курсів в рамках навчального плану
 • Перевірка завдань і зворотний зв’язок від вчителів в особистих повідомленнях і коментарях
 • Постійний зв’язок з куратором в процесі навчання
 • Консультації з учителем онлайн – за потребою (оплачуються окремо)

Вартість пакету – 1600 грн в місяць

Мікс – п’ять

 • Підготовка та виконання завдань відповідно до розкладу та встановлених термінів
 • Індивідуальний навчальний план (для учнів на екстернаті).
 • Організація навчального процесу з семестровими і річним оцінюванням (для домашнього навчання)
 • Доступ до всіх матеріалів і ресурсів курсів в рамках навчального плану
 • Перевірка завдань і зворотний зв’язок від вчителів в особистих повідомленнях і коментарях
 • Постійний зв’язок з куратором в процесі навчання.
 • Консультації з учителем онлайн – 5 уроків на тиждень відповідно до розкладу

Вартість пакета –2600 грн в місяць

Мікс – десять

 • Підготовка та виконання завдань відповідно до розкладу та встановлених термінів
 • Індивідуальний навчальний план (для учнів на екстернаті).
 • Організація навчального процесу з семестровими і річним оцінюванням (для домашнього навчання)
 • Доступ до всіх матеріалів і ресурсів курсів в рамках навчального плану
 • Перевірка завдань і зворотний зв’язок від вчителів в особистих повідомленнях і коментарях
 • Постійний зв’язок з куратором в процесі навчання.
 • Консультації з учителем онлайн – 10 уроків на тиждень відповідно до розкладу

Вартість пакету – 3250 грн в місяць

Навчальний рік триває з вересня по червень.

Доступ до сайту і матеріалам курсів не обмежений протягом навчального року. Оплата здійснюється з вересня по червень за обраним пакетом. Липень і серпень оплачуються при необхідності доступу до навчальних матеріалів сайту за вартістю навчання у форматі “Дистант”. При затримці оплати більш, ніж на 1 місяць, учень автоматично відраховується, і може бути відновлений в будь-який час на умовах, відповідних моменту повторного зарахування (пільгові умови – знижки, пільгова оплата) при цьому обнуляються.

При необхідності можливе призупинення навчального процесу за попереднім погодженням з адміністрацією школи. Кожне таке звернення розглядається в індивідуальному порядку.

Як вчитися

Все навчання проводиться відповідно до обраної програми курсу і Стандартом середньої освіти України.

Програма курсу, як правило, розділена на теми, носить послідовний характер (такі теми відкриваються після засвоєння попередніх). Кожна тема включає набір завдань до виконання, наприклад – прочитати матеріал, переглянути відео, виконати і відправити на перевірку завдання, пройти тест і набрати певну кількість балів).

Учневі відкривається доступ до всіх ресурсів і елементам курсів, формується щотижневий план уроків і завдань, які він повинен виконати (система фіксує виконання уроків при дотриманні учнем певних умов, описаних у кожному ресурсі і елементі окремо).

Прогрес навчання учень і батьки можуть контролювати в журналі успішності в персональному кабінеті учня.

В даному форматі навчання учні мають можливість відвідувати он-лайн уроки з учителями в реальному часі відповідно до розкладу.

У разі відсутності можливості перебувати в мережі у встановлений час, учень може переглядати відеозапис уроку і задавати питання вчителю, використовуючи систему особистих повідомлень.

До виконання рекомендуються всі завдання. Підсумкова оцінка за курс – це середньозважена оцінка всіх отриманих балів, перерахованих відповідно до 12-ти бальною системою України.

Обов’язкова атестація з предметів – 1 раз в рік (в кінці року) для екстернату або 4 рази на рік при домашньому навчанні.

Відповідно до порядку оцінювання форма підсумкового контролю щороку регламентується окремими законодавчими актами України. Можливість дистанційного проходження ЗНО та ДПА залежить від цих регламентуючих документів. Всі інші види атестації (крім 9 і 11 класів) можуть проводитися дистанційно.

При успішній здачі підсумкових контрольних і державних атестацій після закінчення навчання видається атестат державного зразка.

Без зарахування в нашу базову школу навчання набуває вигляду додаткових занять, і все підсумкові атестації ви проходите в Вашій школі.

Що включено в вартість

 • Користування платформою 24/7 протягом усього навчального періоду.
 • Виконання і перевірка обов’язкових завдань, зворотний зв’язок від вчителів-предметників.
 • Тьютор – консультант для вирішення питань організаційного характеру.
 • Он-лайн консультації за розкладом з предметів протягом навчального року (з вересня по травень) для форматів Мікс – п’ять і Мікс – десять.

Додаткові консультації (заняття не за розкладом, додаткові індивідуальні або групові вебінари) оплачуються окремо (від 250 грн на годину).

Зворотній зв’язок з учителем-предметником або тьютором відбувається на сайті асинхронно, з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 за Київським часом, але не пізніше 1 доби з моменту отримання запиту або питання від учня в робочі дні.

Технічні та адміністративні питання, доступ до ресурсу вирішуються тьютором – консультантом з 8-00 до 21-00 без вихідних по Києву в синхронному режимі зручним для Вас способом.

За бажанням вивчити предмет докладніше і глибше, відставанні від графіка навчання, складнощів в засвоєнні матеріалу, необхідності в повторенні пройденого матеріалу, невідповідності загального графіка навчання тимчасовим або технічним можливостям учня (інший часовий пояс, обмеження в доступі до Інтернету та ін.), учень може вибрати індивідуальний формат навчання зі складанням персонального графіка он-лайн консультацій і завдань до виконання, або персональних консультацій вчителя.

Оплата такого формату залежить від кількості додаткових занять і часу консультацій, і в кожному випадку розраховується окремо.

За підсумками навчання видається сертифікат про пройдені дистанційних курсах.

Для того, щоб отримати гарну освіту, натисніть кнопку: