Меню Закрити

Формати навчання

Ви можете вибрати зручний для Вас і Вашої дитини формат навчання.

Навчання в дистанційному Ліцеї “Освіта без меж” передбачає дві форми:

Перша – з зарахуванням в Ліцей, проходженням обов’язкових атестацій і отриманням документа про повну загальну середню освіту.

Друга – паралельне навчання – яку ви можете вибирати, якщо плануєте поєднувати очну школу (за місцем проживання) та дистанційне навчання на нашій платформі.

Дистант

 • Індивідуальний навчальний план
 • Підготовка та виконання завдань в зручному режимі
 • Доступ до всіх матеріалів і ресурсів курсів в рамках навчального плану
 • Перевірка завдань і зворотний зв’язок від вчителів в особистих повідомленнях і коментарях
 • Постійний зв’язок з куратором в процесі навчання
 • Індивідуальні онлайн-уроки з репетитором за необхідності (оплачується окремо)

Вартість пакету – 900 грн на місяць

Мікс – п’ять

 • 5 онлайн – уроків на тиждень відповідно до розкладу за основними предметами (українська мова і література, історія України, математика (алгебра і геометрія), + 1 предмет на вибір
 • Підготовка та виконання завдань відповідно до розкладу та встановлених термінів
 • Доступ до курсів-предметів на платформі протягом навчального року
 • Перевірка завдань і зворотний зв’язок від вчителів в особистих повідомленнях і коментарях
 • Постійний зв’язок з куратором в процесі навчання

Вартість пакету – 2600 грн на місяць

Мікс – онлайн

 • Онлайн-уроки за розкладом 5 днів на тиждень (навчальна та базова – 3-4 години на день, старша – 3-5 годин на день)
 • Підготовка та виконання завдань відповідно до розкладу та встановлених термінів
 • Доступ до курсів-предметів на платформі протягом навчального року
 • Перевірка завдань і зворотний зв’язок від вчителів в особистих повідомленнях і коментарях
 • Постійний зв’язок з куратором в процесі навчання
 • Індивідуальні онлайн-уроки з репетитором за необхідності (оплачується окремо)

Вартість пакету – 5000 грн на місяць

Навчальний рік триває з вересня по червень.

Доступ до сайту і матеріалам курсів не обмежений протягом навчального року.

Оплата здійснюється з вересня по червень за обраним пакетом (10 місяців). 

При затримці оплати більш, ніж на 1 місяць, учень автоматично відраховується, і може бути відновлений в будь-який час на умовах, відповідних моменту повторного зарахування (пільгові умови – знижки, пільгова оплата) при цьому обнуляються.

При необхідності можливе призупинення навчального процесу за попереднім погодженням з адміністрацією школи. Кожне таке звернення розглядається в індивідуальному порядку.

Пільги

Для певних категорій учнів діють наступні пільги:

🔸 Діти, батьки (або найближчі родичі – брати, сестри) яких служать у ЗСУ сплачують 50% вартості навчання.

🔸 Якщо в сім’ї навчається декілька дітей – вартість навчання для другої (третьої і далі) дітей становить 50 % від вартості більш дешевого формату (якщо навчаються на різних).

🔸 Діти, які є призерами олімпіад національного рівня, мають високі спортивні досягнення (призери чемпіонатів України і вище), лауреати конкурсів національного рівня також мають пільгові умови навчання (оговорюється індивідуально, максимальна пільга – 50%).

🔸 При проведенні внутрішніх конкурсів, турнірів, олімпіад, для переможців також можуть бути надані особливі умови оплати та знижки.

🔸 Крім того, для учнів школи можуть діяти акційні пропозиції щодо умов навчання. Про умови і час проведення акцій ми інформуємо на наших новинних каналах і офіційному сайті.

Як вчитися

Все навчання проводиться відповідно до обраної програми курсу згідно Стандарту середньої освіти України.

Програма курсу, як правило, розділена на теми, носить послідовний характер (нові теми відкриваються після засвоєння попередніх). Кожна тема включає набір завдань до виконання, наприклад – прочитати матеріал, переглянути відео, виконати і відправити на перевірку завдання, пройти тест і набрати певну кількість балів).

Учневі відкривається доступ до всіх ресурсів і елементів курсів, формується щотижневий план уроків і завдань, які він повинен виконати (система фіксує виконання уроків при дотриманні учнем певних умов, описаних у кожному ресурсі і елементі окремо).

Прогрес навчання учень і батьки можуть контролювати в журналі успішності та в персональному кабінеті учня.

В залежності від формату навчання учні мають можливість відвідувати онлайн уроки з учителями в реальному часі відповідно до розкладу.

У разі відсутності можливості перебувати в мережі у встановлений час, учень може переглядати відеозапис уроку і задавати питання вчителю, використовуючи систему особистих повідомлень.

До виконання рекомендуються всі завдання. Підсумкова оцінка за курс – це середньозважена оцінка всіх отриманих балів, перерахованих відповідно до 12-ти бальної системи України.

Відповідно до порядку оцінювання форма підсумкового контролю щороку регламентується окремими законодавчими актами України. Можливість дистанційного проходження ЗНО та ДПА залежить від цих регламентуючих документів. Всі інші види атестації (крім 9 і 11 класів) можуть проводитися дистанційно.

При успішній здачі підсумкових контрольних і державних атестацій після закінчення навчання видається атестат державного зразка.

Без зарахування в нашу базову школу навчання набуває вигляду додаткових занять, і все підсумкові атестації ви проходите в Вашій школі.

Що включено у вартість

 • Користування платформою 24/7 протягом усього навчального періоду.
 • Виконання і перевірка обов’язкових завдань, зворотній зв’язок від вчителів-предметників.
 • Тьютор – консультант для вирішення питань організаційного характеру.
 • Онлайн уроки за розкладом з предметів протягом навчального року (з вересня по травень) для форматів Мікс – п’ять і Мікс – онлайн.

Додаткові консультації (заняття не за розкладом, додаткові індивідуальні або групові вебінари) оплачуються окремо (від 200 грн на годину).

Зворотній зв’язок з учителем-предметником або тьютором відбувається на сайті асинхронно, з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 за Київським часом, але не пізніше 1 доби з моменту отримання запиту або питання від учня в робочі дні.

Технічні та адміністративні питання, доступ до ресурсу вирішуються тьютором – консультантом з 8-00 до 21-00 без вихідних по Києву в синхронному режимі зручним для Вас способом.

За бажанням вивчити предмет докладніше і глибше, відставанні від графіка навчання, складнощів в засвоєнні матеріалу, необхідності в повторенні пройденого матеріалу, невідповідності загального графіка навчання тимчасовим або технічним можливостям учня (інший часовий пояс, обмеження в доступі до Інтернету та ін.), учень може вибрати індивідуальний формат навчання зі складанням персонального графіка он-лайн консультацій і завдань до виконання, або персональних консультацій вчителя.

Оплата такого формату залежить від кількості додаткових занять і часу консультацій, і в кожному випадку розраховується окремо.

За підсумками навчання може бути виданий сертифікат про пройдені дистанційні курси.

Для того, щоб отримати гарну освіту, натисніть кнопку: