Меню Закрити

Формати навчання

Школа працює в трьох основних форматах навчання. Ви можете вибрати будь-який зручний для Вашої дитини або комбінувати, якщо це необхідно. Вчитися можна з зарахуванням в нашу базову школу – Покотилівський ЗОШ № 2.

Ви можете навчатися без зарахування, при цьому ви отримуєте повний пакет послуг за винятком випускного документа – атестата або свідоцтва про закінчення 9 класів.

Традиційний очний формат

Учень щоденно відвідує уроки та заняття класу відповідно до розкладу і особисто спілкується з вчителями під час навчання.

Учні школи мають доступ до платформи дистанційного навчання і до всіх ресурсів курсу в рамках шкільної програми, можуть виконувати завдання і тести,доступ до яких вчитель відкриває для виконання в процесі очного уроку.

В період тимчасового пропуску очних занять (хвороба, участь у виїзних заходах – оглядах, конкурсах, змаганнях тощо.) Учень має доступ до дистанційної платформі навчання і до всіх ресурсів курсу в рамках шкільної програми, виконує завдання і тести, що видаються вчителем цьому учневі для виконання в період невідвідування занять.

Навчання безкоштовне.

Після закінчення навчання видається атестат державного зразка нашої базової школи. Зарахування в школу в цьому форматі навчання ОБОВ’ЯЗКОВО.

Дистанційний формат.

В довгострокову відсутність учня в школі (командировки батьків, проблеми зі здоров’ям і ін.) можливо перейти на дистанційну форму навчання, при необхідності і за можливістю відвідуючи очні зайняття в класі.

В такому випадку учень навчається в дистанційній формі – йому відкривається доступ до всіх ресурсів і елементів курсу, формується щотижневий план уроків і завдань, які він повинен виконати (система фіксує виконання уроків при дотриманні учнем певних умов, описаних у кожному ресурсі і елементі окремо).

Наприклад – прочитати матеріал, переглянути відео, виконати і відправити на перевірку завдання, пройти тест і набрати певну кількість балів).

Прогрес навчання учень і батьки можуть контролювати в журналі успішності в персональному кабінеті учня.

В даному форматі навчання учні мають можливість прослуховувати вебінари (або відеочати) з учителями в реальному часі відповідно до розкладу.

У разі відсутності можливості перебувати в мережі у встановлений час, учень може переглядати відеозапис лекції і задавати питання вчителю, використовуючи систему особистих повідомлень.

Крім автоматизованих елементів курсу, які оцінюються автоматично, учням видаються завдання, які перевіряються вчителем особисто.

Учитель перевіряє завдання, що виконуються учнем поза системою, і надсилаються на перевірку у вигляді фото- або скан-копій, або в іншому вигляді, зазначеному вчителем до виконання.

Оцінки виставляються за результатами навчання учня, фіксуються в системі і складають результат навчання за семестр (або чверть).

Кожна тематична оцінка включає оцінки за роботу в системі і оцінку за контрольну роботу, яка також виконується в системі і має певні настройки доступу та умови виконання, в залежності від року навчання і встановлених вимог.

Організаційно учень навчається на екстернаті, і відвідувати школу очно не зобов’язаний, крім підсумкових контрольних заходів в кінці 4, 9 та 11 класів (ДПА та ЗНО).

При успішній здачі підсумкових контрольних і державних атестацій після закінчення навчання видається атестат державного зразка.

Даний формат допустимо без зарахування в нашу базову школу. Тоді навчання на нашій платформі приймає вид додаткових занять, і все підсумкові атестації ви проходите в вашій школі.

Навчання платне, 1400 грн. на місяць, піврічна оплата – 6800 грн, оплата за весь рік – 10000 грн.

Індивідуальний дистанційний формат.

При бажанні вивчити предмет докладніше і глибоко, відставання від графіка навчання, складнощів в засвоєнні матеріалу, необхідності в повторенні пройденого матеріалу, невідповідність загального графіка навчання тимчасовим або технічним можливостям учня (інший часовий пояс, обмеження в доступі до Інтернету та ін.), Учень може вибрати даний формат навчання зі складанням персонального графіка он-лайн консультацій і завдань до виконання, або персональних консультацій вчителя.

Оплата такого формату залежить від кількості додаткових занять і часу консультацій, і в кожному випадку розраховується окремо.

За підсумками навчання видається сертифікат про пройдені дистанційних курсах.