Меню Закрити
Slide 1
Центр Дистанційних Технологій
Загальноосвітня школа

Усі уроки не виходячи з дому. Курси за предметами з 1 по 11 клас. Кваліфіковані педагоги. Зарахування в будь-яку пору року. Навчальні програми відповідають вимогам МОН України

Slide 3
Центр Дистанційних Технологій
Підготовка до ЗНО та ДПА

Треба підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання(11 клас) або державної підсумкової атестації (9 клас)?
Записуйтесь на потрібний курс!

Slide 2
Центр Дистанційних Технологій
Додаткова освіта

Персональний формат навчання. Налаштування навчального плану та рівня складності. Бажаєте оновити знання або наздогнати пропущений матеріал? Треба вивчити предмет більш глибоко? Вам сюди!

previous arrow
next arrow

Єдиний електронний простір

для вчителів, учнів та батьків

 

Ми об’єднуємо можливості дистанційного навчання і переваги традиційної школи, для того щоб зберегти в наших дітях бажання вчитися і отримувати нові знання.

0
Курсів
0
Учнів
0
Предметів
0
Вчителів

Паралельне навчання

Поєднуйте очну і дистанційну школи

Дистанційна школа

Вчіться в школі де завгодно в зручний час

Персональная траєктория

Вивчайте тільки ті предмети, які вам потрібні

Підготовка до ЗНО та ДПА

Готуйтеся до підсумкового оцінювання віддалено

Slide 1

Обмежені в мобільності або маєте проблеми зі здоров'ям?

Обмеженість в мобільності і проблеми зі здоров'ям - це головна причина того, що відвідування школи в очному форматі може бути поза зоною досяжності.
 Дистанційне навчання, в даному випадку, самий кращий варіант отримання освіти для дитини, оскільки дозволяє не тільки отримувати інформацію з різних навчальних ресурсів, але і спілкуватися з однолітками в процесі навчання, виконувати спільні завдання, брати участь в різних заходах, які адаптовані під електронний формат.
Єдина умова - наявність ПК або гаджета і доступ до Інтернету.

Sl3

Живете за кордоном і хочете отримати український державний атестат?

Якщо батьки і дитина живуть за межами України, або на непідконтрольних територіях Криму чи Донбасу, але є громадянами України і хочуть отримати українську середню освіту, навчання можна замінити на дистанційне. В результаті дитина отримує державний український атестат і має можливість вступати до ВНЗ України на тих же умовах, що і учні традиційних загальноосвітніх установ.

SL2

Займаєтеся спортом, музикою, танцями?

Завантаженість дитини в плані ранньої профорієнтації - спортивні секції, змагання, музичні та балетні школи, художні школи - займають велику частину дня, тому займатися в загальноосвітній школі очно не завжди представляється можливим.

SL4

Часто подорожуєте?

Все частіше виникають ситуації, коли робота батьків пов'язана з тривалими відрядженнями, або від'їздом за межі місця проживання і навчання дитини на тривалий період.
При цьому часто є можливість взяти дитину з собою. Відповідно, дистанційний формат навчання в цьому випадку краще пропусків занять або переводу в інші навчальні заклади, часто за межі України.

SL5

Віддаєте перевагу вчитися вдома в своєму режимі?

Часто соціалізація дитини в рамках класу і одноліток в традиційній школі проходить болісно для дитини, вона не може адаптуватися в класі або школі, в якій їй доводиться вчитися. При цьому вона може бути організована і мати можливість соціалізуватися поза школою - відвідуючи секції, гуртки, майстер-класи, займаючись спортом. Буває, що дитині простіше навчатися в своєму режимі, налаштовуючи навчальний план за власним графіком - це стосується часу навчання протягом дня, кількості матеріалу, що засвоюється, порядку вивчення предметів в рамках річного навантаження. У цьому випадку варто спробувати навчання в змішаному або дистанційному форматі.

previous arrow
next arrow

Дистанційна освіта – це форма навчання, в якій студент віддалений від вчителя та/або освітніх ресурсів.

В даний час ця форма навчання припускає, як правило, наявність в учня і педагога доступу до Інтернету, телекомунікаційного обладнання та ПК (комп’ютер, ноутбук, смартфон, планшет і т. д.)

Однак, можуть бути варіанти обміну матеріалами та інформацією в неелектронній формі. Це може бути поштове посилання або особиста передача даних на паперових або електронних носіях.

Дистанційна підтримка школи базується на платформіMOODLE. Вона універсальна, адаптивна і використовується у дистанційних платформах в багатьох ВНЗ як в Україні, так і за кордоном. Тобто, якщо ви навчаєтеся у нас, отримувати вищу освіту в очному і дистанційному форматі не складатиме для вас ніяких труднощів.

Школяр має можливість регулювати графік навчання за своїми біологічними періодами (обирати зручний час навчання протягом доби). У той же час, обмеження у строках виконання завдань і он-лайн консультації в рамках навчального плану не дозволяє дитині відволікатися від навчання на тривалий термін, а потім виконувати всі завдання в авральному порядку, тобто правильне регулювання навантаження сприяє самодисципліни і організації учня.

Різні формати навчання в Центрі дозволяють:

  • Забезпечити якісну освіту
  • Створити найбільш комфортні умови навчання для вашої дитини
  • Компенсувати пробіли в знаннях, змінюючи індивідуальний план навчання дитини відповідно до її потреб

Один сайт об’єднує всі ресурси та програмні додатки, необхідні для навчання. Немає необхідності освоювати додаткові програми або хмарні технології. Платформа зручна як для роботи з комп’ютера, так і з будь-яких гаджетів – планшетів, смартфонів, ноутбуків або нетбуків. Відео- та аудіоматеріали, навчальні тренажери та практичні завдання зберігаються в курсі. Поки учень навчається на курсі, він може переглянути будь-які з завдань, які він виконав і які вже оцінені, в тому числі коментарі вчителя на кожне із них. Також в особистому кабінеті учень може бачити прогрес власної підготовки та компетентності, які він вже виконав.

Освітні програми складені відповідно до вимог МОН України, в той же час включають авторські розробки вчителів і весь перелік тем і завдань, необхідних для успішної здачі державної підсумкової атестації в 4-му і 9-му класі та зовнішнього незалежного оцінювання в 11 класі.

Ви можете дізнатися, чому дитина отримала ту чи іншу оцінку, що вона вже вивчила, які матеріали вимагають особливої уваги, а також всі події в календарі учня – контрольні, он-лайн заняття, вебінари, консультації – можна дізнатися в будь-який час в будь-якому місці, де є доступ до Інтернету.
Завдяки цьому, у дистанційному форматі виключається можливість упередженого ставлення вчителя до дитини, що може вплинути на результати навчання.

Задати питання