Меню Закрити

Розширюйте межі Вашого бізнесу, використовуючи можливості дистанційного навчання

Хто з нами співпрацює

Державні і приватні освітні заклади України та зарубіжжя.

Курси іноземних мов, живопису, музичної освіти

Курси підвищення кваліфікації та особистісного розвитку для дітей і дорослих

Вчителі - куратори, які ведуть індивідуальне навчання для невеликих груп учнів, як правило різного віку і рівня підготовки, які з яких-небудь причин не відвідують традиційні навчальні заклади.

Підприємства та організації, зацікавлені в навчанні і розвитку співробітників в дистанційному форматі без відриву від основної діяльності

  • Ви орендуєте у нас «базовий шаблон», який містить стандартний набір курсів. Для шкіл та інших загальноосвітніх установ це курси з предметів за весь період навчання для всіх класів молодшої, середньої та старшої школи. Для інших форм навчання – необхідний Вам перелік курсів.
  • Наші фахівці адаптують його під вимоги вашого навчального закладу.
  • Базовий шаблон не містить навчальних матеріалів курсів, Наповнення курсів проводиться Вами самостійно. При необхідності матеріали курсів можна придбати у нас, або замовити їх створення в індивідуальному порядку.
  • Послуги хостингу і технічне обслуговування базового шаблону входять в орендну плату.
  • Розміщення матеріалів, що перевищують максимальний встановлений розмір файлів (до 20 Мбайт), а також використання зовнішніх засобів комунікації (веб-конференції, он-лайн трансляції тощо з зовнішніх сайтів) обумовлюються і оплачуються окремо.

Для роботи школи може знадобитися адміністратор, в обов’язки якого будуть входити всі організаційні моменти – запис учнів до школи, переведення з класу в клас, відновлення паролів, створення нових курсів та інше. Ви можете замовити адміністрування школи як окрему опцію у нас, або залучити свого фахівця, який отримає відповідний рівень доступу.

Для змішаного процесу навчання (очного з дистанційною підтримкою) досить базового шаблону і загальної підготовки вчителів для роботи c системою MOODLE (для наших замовників ознайомчий семінар ми проводимо безкоштовно). Якщо ви плануєте навчати учнів віддалено, без можливості очного відвідування школи, обсяг нашої участі можна обговорювати в індивідуальному порядку.

Ви можете замовити створення окремих навчальних матеріалів або розробку курсів навчання. Всі матеріали адаптуються для розміщення на LMS – платформах, аналогічних MOODLE. Вартість і час виконання обговорюються окремо і залежать від обсягу і рівня складності.

Створення курсів і викладацька діяльність в системі ЦДТ "Освіта без меж"

Курс призначений для підготовки вчителів до роботи в системі Центр дистанційних технологій “Освіта без меж”, яка базується на платформі для дистанційного навчання з відкритим кодом MOODLE.