Меню Закрити

Вчителям

Бажаєте навчати дистанційно?

Обирайте те, що потрібно Вам!

Якщо у вас є готовий навчальний курс, ви можете орендувати простір нашої платформи для розміщення і ведення освітньої діяльності.

Якщо у вас є досвід роботи в MOODLE і ви бажаєте навчати віддалено, але у вас поки що немає свого курсу, ви можете використати готові матеріали з нашої бібліотеки, а також замовити розробку окремих матеріалів або весь курс “під ключ”.

Якщо у вас немає досвіду роботи з LMS-системами, ви ніколи не намагалися навчати в дистанційному форматі, але є бажання і кваліфікація для початку-ви можете пройти курс навчання на нашій платформі, результатом якого буде створення Вашого власного електронного курсу. Він може бути розміщений на нашому сайті або на будь-яких інших платформах LMS.

Наші можливості

Навчальні матеріали

Платформа дозволяє створювати і розміщувати матеріали різних форматів і рівнів складності. Це можуть бути текстові матеріали, відео, аудіо, інтерактивний контент, тести з різними типами запитань, ігри, посилання на зовнішні джерела та інструменти, файли різних форматів, а також можливість підключення зовнішніх інструментів і навчальних сайтів.

Спілкування зі студентами

Безпосереднє спілкування зі студентами може здійснюватися в індивідуальному і груповому форматі. Перший організований за допомогою системи особистих повідомлень, історія якого зберігається протягом усього процесу навчання на курсі. Другий - за допомогою таких елементів курсу, як форум, чат і вебінар.

Внутрішній форум вчителів

Цей ресурс створений для неформального спілкування викладачів нашого Центру, обміну досвідом та обговорення професійних питань.

Початковий період

До моменту зарахування першого учня, але не більше 30 днів, Ви можете наповнювати ваш курс і відпрацьовувати його функціональну складову БЕЗКОШТОВНО. Для налагодження курсу Вам виділятимуться три умовні облікові записи з доступом студента і можливістю побачити роботу Вашого курсу від імені учня.

Можливість орендувати готовий курс

Якщо ви не готові створити свій особистий контент, але ви бажаєте спробувати себе в якості вчителя дистанційного навчання, ви можете скористатися існуючим курсом. В цьому випадку ви отримаєте доступ до курсу в якості асистента, тобто, ви можете вести навчальну діяльність без можливості змінювати матеріали курсу.

Моніторинг контенту

На етапі наповнення курсу матеріали перевіряються нашими фахівцями з якості контенту і публікуються відповідно до встановлених вимог РЕСУРСУ. Якщо зміст не відповідає вимогам, автор може самостійно відредагувати матеріали, або скористатися послугами наших фахівців.

Наші послуги


Послуга може бути замовлена окремо на необхідний Вам період, або придбана в пакеті тарифного плану оренди курсу.

Як створювати матеріали для курсу

Матеріали курсу можуть бути створені в форматах, адаптованих для розміщення в LMS-системах, що інтегруються з MOODLE.

Ви можете завантажити вже готовий курс або окремо створювати і розміщувати кожен ресурс або елемент.

Ви також можете придбати матеріали з нашої бібліотеки, або скористатися послугами наших фахівців для створення як окремих матеріалів так і всього курсу.

Система дозволяє використовувати зовнішні інструменти для розширення можливостей процесу навчання. Такі ресурси обговорюються окремо і встановлюються адміністратором платформи на стадії створення курсу. Оплата таких ресурсів також обмовляється в приватному порядку.

Слід зазначити, що ми проводимо перевірку Ваших матеріалів до того, як розмістити їх на нашій платформі. Якщо рівень Вашого курсу не відповідає нашим «Вимогам», Ви можете скористатися послугами наших фахівців або відредагувати курс самостійно. Курси, які не відповідають встановленим вимогам, на сайті не розміщуються.

Тематика розміщуються курсів

Тематика завантажуються курсів може бути будь-яка, крім заборонених Законодавством України.

Для того, щоб потенційні слухачі змогли вибрати цікаві для них курси, вони розміщуються у відповідних тематичних групах. Після того, як слухач записався на курс, він з’являється в його персональному переліку і доступний з особистого кабінету або головної сторінки сайту.

Розділ, в якому буде розміщений курс, обмовляється з кожним викладачем персонально з урахуванням його побажань.

Як завантажити курс на сайт

Курс може бути завантажений повністю, якщо він збережений в системах LMS, сумісних з MOODLE, або у вигляді окремих елементів, адаптованих під елементи і ресурси системи. У будь-якому випадку, період установки і налагодження курсу на платформі не оплачується до моменту зарахування на нього слухачів.

Процес установки і налагодження супроводжується при необхідності технічною підтримкою нашого Центру. Якщо Ви навчаєтеся на нашому Курсі підготовки викладачів до роботи в системі, Вам надається безкоштовне простір для розміщення Вашого тестового курсу, його налагодження та доопрацювання до моменту зарахування на курс перших слухачів.

Набір слухачів - порядок, доступ, оплата

Запис користувачів на курси здійснюється після оплати його вартості в порядку, прописаному в описі до курсу. Вартість курсу і порядок виплат визначається викладачем особисто, або в рамках загальних умов Центру, якщо це передбачено умовами договору.

Платформа передбачає можливість гостьового доступу на курс, для того, щоб отримати доступ до всього функціоналу курсу, необхідно зареєструватися в системі як студент. Реєстрацію в системі здійснює адміністратор по запиту викладача, або після оплати навчання на курсі через відповідну форму.

Курс може не передбачати оплату за навчання. Умови для кожного викладача і конкретного курсу можуть бути обумовлені в індивідуальному порядку.