Меню Закрити

Дистант

Розповідаємо про формати навчання

Роки роботи в дистанційному форматі, безліч спроб і помилок надали безцінний досвід щодо організації навчального процесу в нашому Ліцеї “Освіта без меж”. Чому саме такі формати ми пропонуємо нашим учням, і що обрати для себе? 

Зараз Ліцей “Освіта без меж” пропонує три формати навчання. Перший – Дистант. З нього і почнемо. 

Найбільш демократичний формат, що надає широкі можливості щодо організації навчального процесу – це про нього. Тут учень може самостійно формувати траєкторію навчання, а також глибину і складність навчального матеріалу на кожному з предметів свого навчального року. 

Дистант не передбачає відвідування онлайн-уроків за розкладом. Усі матеріали учень вивчає самостійно на курсах-предметах в зручному темпі. Єдине обмеження – виконання семестрових тематичних робіт до певної дати: грудень – 1 семестр, травень – 2 семестр. 

Це необхідно для отримання документу про освіту, а також переводу у наступний клас. Але! Лишається можливість оцінювання раніше або пізніше встановлених дат (в індивідуальних випадках обговорюється окремо). 

Що є обов’язковим?

Виконання усіх семестрових робіт за програмою. В разі, коли виконані не всі завдання, учень буде оцінений за результатами робіт, що були виконані, але середній бал буде розрахований виходячи з загальної кількості семестрових робіт. Іншими словами – невиконання обов’язкових робіт негативно вплине на семестрову і річну оцінку, навіть якщо усі інші були високими.

Які можливості? 

В кожного учня є закріплений за ним вчитель – куратор. У разі виникнення будь-яких організаційних питань ви можете до нього звернутись і отримати допомогу. Крім того, він підтримує зв’язок із батьками і інформує про ваші успіхи, досягнення або складнощі в процесі навчання і надає рекомендації в разі потреби. 

Через внутрішню систему повідомлень ви маєте змогу зв’язуватися із вчителями-предметниками і задавати їм питання стосовно навчального процесу особисто. Так само ви отримуєте відповідь. Переписка зберігається на платформі протягом навчального року, і ви можете повернутися до відповідей, коли в цьому виникає потреба. 

У разі необхідності, учень має можливість домовитися з вчителем предметником про індивідуальні додаткові заняття. Вартість індивідуальних занять від 200 грн за годину (60 хвилин). Заняття проводяться онлайн у вебінарних кімнатах на сайті. 

Діти, що навчаються на Дистанті, як і усі інші учні Ліцею, можуть відвідувати заходи і приймати участь у всіх подіях, що пропонуються адміністрацією Ліцею в рамках навчального процесу (клуби, гуртки, олімпіади, турніри і ін.)

Кому більше підходить?

Дистант не рекомендований дітям початкової школи. Наш досвід показує низьку ефективність навчання на цьому форматі для малечі. Це пов’язано із складністю самоорганізаціі дитини 6-9 років, а головне – отриманням головних навичок, що діти набувають саме в цей період – навичок правильно навчатись. Дуже часто ми стикалися з ситуацією, коли розумні діти на самонавчанні, при тому, що мають високі успіхи у засвоєнні окремих дисциплін, іноземних мов, рахуванні, швидкочитанні – не знають, як треба сидіти за столом, як тримати правильно олівець чи ручку, як пов’язані між собою письмові та печатні букви! Те, що батькам здається зрозумілим само по собі, для дитини – терра інкогніта! Тож, ми рекомендуємо з обережністю вибирати Дистант для дітей 1-3 класів, і якщо ви зупинилися на ньому – або брати індивідуальні уроки у наших вчителів, або – долучити до навчального процесу фахівця з відповідним досвідом роботи з дітьми. 

Для середньої та старшої школи обмежень немає. Дистант зручний, коли ви:

  • проживаєте у краіні з великим розбігом з Київським часом; 
  • навчаєтесь в іншому закладі ранньої профорієнтації – художній, музичній  або спортивні школи, тощо;
  • навчаєтесь у школі за кордоном і паралельно плануєте отримати документи про освіту України;
  • звикли самостійно планувати свій навчальний графік і маєте високу самоорганізацію, і вам достатньо асинхронної комунікації з вчителями;
  • засвоюєте предмети у прискореному темпі і плануєте вивчати деякі предмети більш поглиблено;
  • інші поважні причини))

Тож, якщо учень або учениця досить самостійні і відповідальні, батьки розуміють і поважають вибір своєї дитини – ласкаво просимо на Дистант! 

Опубліковано в Як вчитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *