Меню Закрити

Індивідуальний навчальний простір

Кожен учитель має своє уявлення про склад навчального курсу, формі і подачі матеріалу, оцінки якості та контролі якості навчання і форматі зворотного зв’язку з учнем.

Ви маєте можливість налаштувати курс під свої потреби, вибираючи тривалість і період доступності курсу для слухачів, формат курсу у вигляді тематичної або потижневої структури, або інтерактивного формату подачі матеріалу у вигляді єдиного елемента курсу. Кількість тим вибирається на Ваш розсуд.

Подача і форма матеріалу, його доступність для учасників, умови доступності різних ресурсів і елементів курсу в залежності від результатів і прогресу навчання також можуть бути налаштовані безпосередньо вчителем в будь-який час.

При необхідності в процесі настройки та наповнення курсу ви можете консультуватися з нашими фахівцями або пройти стартовий курс навчання по роботі з системою. Результатом його буде готовий до роботи Ваш курс з навчальним матеріалом, який Ви зможете розмістити на нашій платформі і продовжувати подальшу співпрацю, або перенести в будь-яку іншу LMS-навчальне середовище, що підтримує формат MOODLE.