Меню Закрити

Широкий інструментарій навчальних матеріалів

Щоб Ваш курс був максимально цікавий і продуктивний, а увага учасників підтримувалося протягом усього навчального процесу, необхідно використовувати різні форми подачі матеріалу.

На нашій платформі представлена велика кількість різних ресурсів і елементів для організації якісного процесу навчання. Свій навчальний матеріал ви зможете представити у вигляді відео- та аудіофайлів, зображень, текстових та веб-сторінок, інтерактивних книг, презентацій, галерей зображень, слайд-шоу, баз даних, гіперпосилань на зовнішні ресурси і зовнішні хмарні інструменти.

Елементи курсу, які можуть бути оцінені в автоматичному режимі є тести, згодувати-пакети, семінари, лекції з інтерактивними опитуваннями, ігри, глосарії, опитування та інші можливості.

Є можливість створення завдань або тестових питань з безпосереднім оцінюванням виконаної студентом роботи.

Для спільної роботи є можливість створення чатів, форумів, вебінарів, настройка трансляцій із зовнішніх джерел, вики та бази даних.

Ви можете созвавать і налаштовувати навчальні ресурси самостійно, або замовити у наших фахівців окремі матеріали і весь курс “під ключ”.

Вартість розробки курсу залежить від кількості і складності створюваних елементів і визначається після обговорення і складання технічного завдання в індивідуальному порядку.