Меню Закрити

Розповідаємо про початкову школу

Навчання для малечі значно відрізняється від формату середньої і старшої школи. Тому структура курсів і форма подання матеріалу для дистанційного навчання буде інакшою, ніж у старших учнів. 

Як проходять онлайн-уроки для учнів 1-4 класу? 

Навчальний тиждень освітлює одну загальну тему, в рамках якої вибудовується траєкторія дослідження, що включає розвиток навичок і знань з усіх освітніх галузей:

  1. мовно-літературної
  2. математичної
  3. природничої
  4. технологічної
  5. інформатичної
  6. соціальної і здоров’язбережувальної
  7. громадянської та історичної
  8. мистецької
  9. фізичної культури

Кожен навчальний день – це інтегрований кейс – урок. Навколо конкретної ситуації в рамках теми тижня вибудовуються завдання, ігрові ситуації і інформаційна робота за усіма наведеними напрямами відповідно до встановленого навчальним планом часу.

Для прикладу:

Тема тижня – Я і моя сім’я.

Понеділок – Кейс – урок “Родина на природі”

Мовно-літературна частина: Читаємо вірш про бабусю й дідуся, що чекають в гості онуків. Відповідаємо на питання до тексту. Розповідаємо про членів своєї родини. Описуємо хто зображений на малюнках з методичних доробок вчителя за темою “Сім’я”. Пишемо в зошиті імена родичів. Складаємо і записуємо речення про родину на природі. 

Математична частина – рахуємо, скільки людей зображено на малюнку. Записуємо в зошиті певні числа в рядок (тренуємо навички написання чисел). Розв’язуємо задачі на тему про родину і природу. 

Природнича – Знайомимось з рослинами і тваринами, що живуть на бабусиному  подвір’ї  (дидактичний матеріал, власні приклади). 

Іноземна мова – вивчаємо, як буде іноземною мовою члени родини і інші слова, пов’язані з темої кейсу. 

Інформатична – малюємо за допомогою Paint (або іншого графічного додатку) дерево, що росте на подвір’ї. 

В проміжках між основними частинами проводяться руханки і ігрові активності, перерви на відпочинок і виконання завдань, що обумовлюють переключення погляду і уваги дитини з екрану монітору на інші об’єкти і розвивають фізичну складову.

На сайті в курсі дитина виконує завдання до кейс-уроку (в процесі і самостійно після його закінчення).

Гейміфікація навчального процесу (отримання відзнак і підвищення рівня досягнень на платформі) стимулює до активності у тренувальних і пізнавальних напрямках. 

Звертаємо увагу, що на сайті є усі матеріали для виконання завдань і робіт в електронному вигляді, які можна роздруковувати. 

При цьому, вчителем можуть бути рекомендовані певні друковані зошити, які за бажанням батьки можуть придбати самостійно. Крім того, для творчої роботи, як і в очних школах, потрібні матеріали і приладдя для малювання, дизайну та природних досліджень. Перелік необхідних для творчої діяльності  товарів буде рекомендований батькам до початку навчального року. ич

Опубліковано в Без категории, Як вчитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *